My blonde Angel - III. kapitola

12. července 2018 v 12:45 | Kazumi


Zdravím po 8 měsících znovu u příběhovky My blonde Angel. Popravdě řečeno, tenhle příběh mi chyběl. Mrzí ěm, že jsem ho nepsala dál, ale mám opravdu hodně rozepsáno a pak tu byl kámen úrazu v prosinci, pak se ještě do toho dala maturita. No, budu se snažit, aby něco vycházelo. Teď tu máte Anděla, tak si to užijte ^^

Pár: 2Hyun (Jonghyun - SHINee & Baekhyun - EXO)
Vedlejší páry: MinKey & OnTae

Upozornění: Až na násilí, které se zde objeví, zhola nic (alespoň prozatím 3:))
Pohledy: Psáno z pohledu 3. osoby :DBaekhyun celý omámený šel s Jongiem do jídelny, kde se to hromadilo spoustu lidmi. Byli to hlavně všichni od prvních do třetích ročníků. Jonghyun se usmál, ale zavedl rudovlasého k pultu, kde mu podal tác a sám si vzal, kdy se posunul k pokladně a zaplatil za oba dva, a tak se kluci mohli posunout k výdeji jídla.
,,Vezmi si, na co máš chuť, neboj se," usmál se blonďák, kdy rudovlasý kývl a rozzářily se mu oči, kdy si na talíř nandal několik druhů sushi.
,,Miluješ sushi?" zeptal se Jongie s úsměvem, kdy on kývl a Hyunnie se zazubil, ale nabral si také sushi a spolu s Baekem se šli usadit k Jinkimu s Minniem.
Netrvalo to dlouho a brzy se ke čtveřici připojili i Kibum s Minhem, kdy všichni spokojeně jedli a vyprávěli si. Jen Baek byl malinko nemluvný. Hyun ho sledoval, snažil se vypadat nenápadně, ale jeho dvojče bylo moc všímavé a škodolibé, a tak brzy Minho s Kibumem sledovali Jongieho a možná z něj měli až legraci, jak je jejich starší kamarád… možná zakoukaný do mladšího Hyuna?
,,Baeku, kam jdeš po škole?" zašeptal najednou Hyun do ucha rudovláska, který překvapeně zamrkal očima a lehce si skousl ret.
,,J-já jdu.. d-domů…" vykoktal ze sebe a zamrkal očima.
Jonghyun si ho překvapeně prohlédl. Co se to s ním zase stalo, vždyť se nezeptal na nic špatného, nebo snad jo? Měl by ho jít vyprovodit a třeba se pravdu dozví! To už ho rovnou můžeš stalkovat! Pomyslel si Jongie a musel se svým myšlenkám ušklíbnout.
,,A mohl bych jít s tebou? Třeba to mám při cestě," usmál se blonďák a vykulil lehce svá štěněcí očka.
,,Uhm… já…" Baekhyun se zakoktal, zpotil se na krku a nevěděl, co by měl říct.
Řekneš jim tady, že jsi z domova a přijdeš o kamarády, jestli s tebou Jonghyun půjde, tak se dozví, že jsi z domova a roznese to po celé škole! Ale… ale… ale co když on takový není? Co když je Jonghyun jiný? Baekhyune… neměl bys nikdy věřit člověku na první pohled… Ale když on… co mám dělat?!
Přesně takové myšlenky létaly Baekovi hlavou. Byl zmatený, hádal se sám se sebou a chvilku koukal zmateně do jídla, tak trochu nepřítomně, až si Jonghyun skousl ret. Děje se snad něco? Nechce, aby ho následoval domů a zjistil, kde bydlí? Nebo… co za tím vězí? Jonghyun chtěl odpovědět, ale najednou mu zazvonil mobil. Všech pět kluků sebou lehce trhlo a podívalo se na blonďáka, který se omluvně usmál, ale přijal hovor.
,,Ano, Wookie hyung?" ozval se, kdy se Kibum podíval na svého bráchu a pozvedl obočí.
,,Ahoj dinosaure, nemohl bys přijít po škole? Potřebuji pomoci s výběrem dárku pro tvého tátu, tedy, můj táta potřebuje pomoct, ale chápeš… on jako brácha je neschopný a já to mám řešit… mohl jsem zavolat Kibumovi, ale ty jsi přeci jen lepší volba," zasmál se hlas, kdy se i Jonghyun zasmál a usmál se na Kibuma, kdy se protáhl v ramenou.
,,Jasně, to by šlo… jsem na obědě, přijedeš pro mě?" usmál se blonďák.
,,Fajn, za patnáct minut budu tam, bude chtít Kibum hodit domů?" zeptal se Ryeowook.
,,Ne, bude určitě s tím jeho drahouškem," Jonghyun se zasmál, kdy se na něj dívali všichni čtyři kluci s pozdviženým obočím a Baek jedl, kdy se Jonghyun taky snažil jíst.
,,Ah, chápu, dobře, tak za čtvrt hodiny," zasmál se mladík na druhém konci hovoru.
,,Jasně, měj se, zatím," usmál se blonďák a típl to, kdy si uklidil mobil a podíval se na kluky.
,,To byl Ryeowook, chce pomoct s něčím," usmál se a podíval se na Baeka, který mrkal očima.
,,To je bratranec," mrkl.
,,Uhm…" pousmál se a kývl, kdy byl… možná rád, že to nebyl Jonghyunovo přítel. Ale proč měl najednou takové myšlenky? Vždyť mu to může být úplně jedno, ne?
Baekhyun se styděl za své myšlenky, postupně rudl, ale odkašlal si a brzy všichni dojedli. Baek poděkoval Jongiemu za oběd, že mu to brzy oplatí, což starší Hyun razantně odmítl. Pak se kluci vydali pro tašky a kráčeli chodbou k východu. Taemin zavěšený do Jinkiho, Kibum do Minha a Jonghyun s Baekhyunem kráčeli mezi nimi a rudovlásek se po dlouhé době cítil konečně v bezpečí.
,,Máš někoho, kdo tě doprovodí domů?" zeptal se najednou Taemin, kdy Baek zvedl překvapeně hlavu a podíval se na Taeho.
,,Přijde pro mě… uhm… Suho, vždy na mě čeká po škole… on je na jazykovce," vydechl.
,,Oh, Suho? Toho jsi mi ještě nikdy nepředstavil," usmál se Minnie, kdy si Baekhyun skousl rty.
,,Neznáme se spolu ještě tolik… Minnie…" zamrkal a Taemin chtěl něco odpovědět, ale to ho už rozcuchal Jjong.
,,Nech lištičku… ti ho představí jindy," usmál se a podíval se na Jinkiho, který se zasmál, protože Taemin našpulil rty.
,,Jongie má pravdu, Minnie, dneska se to lišče sotva rozkoukalo mezi námi," zazubil se.
,,Ale já ho znám od začátku!" zabrblal, kdy se ozval smích a všichni se překvapeně podívali na Baekhyuna. Ten zrudl a sklopil hlavu.
,,Měl by ses smát častěji! Přikazuji ti to!" zazubil se Jonghyun a rozcuchal rudovláska.
,,Jo!" usmál se Taemin a objal Baekhyuna, který překvapeně mrkal očima, jako by byl štěně v novém domově.
,,Uhm… nikdy… nebyl jsem zvyklý…" vydechl Baek, ale objal Taemina nazpátek, kdy se ten zazubil a poplácal ho po zádech.
,,Štěně! Hni tou zadnicí!" ozvalo se najednou, když kluci šli už po nádvoří.
,,Wookie!" zabrblal Jonghyun, ale zasmál se a Taemin pustil Baekhyuna jen proto, aby byl Baek stržen do objetí Jonghyuna.
,,Dávej na sebe pozor a zítra se uvidíme, jo?" usmál se, kdy rudovlásek měl pocit, že jeho srdce má nějaký amok nebo infarkt!
Slabě přikývl, pousmál se a Jjong se s úsměvem rozloučil s kluky a vydal se pryč s hnědovlasým mladíkem, který na něj čekal u auta. Po chvilce se objevil Suho, který poděkoval za opatrování jeho kamaráda a pak už se spolu s Baekem o samotě vydali na cestu domů.
,,Tak vidíš… našel sis kamarády… Teuk bude nadšený," usmál se Suho, kdy objal Baekhyuna kolem ramen.
,,Ale… já mu říkal, že… Taeminnie je… můj kamarád," zamrkal Baekhyun očima a podíval se na semafor, kdy pak přešli křižovatku.
,,Ano, to sice je… ale teď jich máš víc, nebyla to snad celá Taeminova parta? Říkal jsi přeci, že Taemin je s nimi tolik času a moc s tebou není…" vydechl Suho.
,,Jo… ale já přeci říkal taky to, že mi to nevadí… že jsem rád sám…" špitl a skousl si ret.
,,Baeku… chápu tě, oni se znají dlouho, to je fakt, ale… jak ses vlastně tak najednou odvážil se k nim dostat blíž?" usmál se Suho mile a pohladil Baeka po tváři. Ten si skousl ret a sklopil hlavu, kdy s ní zavrtěl a povzdechl si.
,,Víš, že mi to můžeš říct, neboj se toho… já to nikomu neřeknu," zamrkal očima, kdy si Hyun skousl ret ještě víc.
,,Oni… nějací kluci… museli vědět, že jsem z domova… a zbili mě na záchodech… jeden kluk z Taeho party mě tam našel… ještě když mě mlátili a pak je zmlátil taky spolu s dalším klukem…" špitl a Suho vyvalil oči.
,,Oni tě šikanovali?!" zavrčel a zamračil se, kdy Baekhyun leknutím nadskočil.
,,Jo… ale… ale to už je dobrý! Jonghyun s Minhem mi pomohli! Jsem v pořádku… Hyun se o mě postaral na ošetřovně," zamrkal očima a zrudl.
,,Alespoň že tak… má dobré srdce… Myslím, že jsem Hyuna viděl jednou zpívat v nějaké talentové soutěži a vyhrál," zamrkal Suho očima, pousmál se a rozcuchal Baekhyuna.
,,Jak to víš?" zamrkal Baek překvapeně očima.
,,Protože jsem to sledoval… chodí na obor umění, ne?" zasmál se, kdy Hyun kývl a Suho se usmál.
,,Tak vidíš… snaž se s nimi vycházet… vždyť jsi hodný kluk… Teukie to říká pořád," pousmál se.
,,Ale… když já… řeknu jim, že jsem z děcáku a už se mnou nikdy nepromluví!" vzlykl Baekhyun a Suho vykulil oči, kdy ho zatáhl na lavičku v parku, který byl před domovem. Pevně ho objal a posadil si na klín.
,,Jestli jsou tvými pravými přáteli, tak se ti posmívat nebudou a budou s tebou mluvit normálně… prostě se toho neboj, ano?" vydechl Suho a setřel slzy z tváří jeho kamaráda.
,,Ale nemohl jsem si nevšimnout jednoho náznaku… tobě se někdo z nich líbí, že?" usmál se.
,,C-c-cože? L-líbí? T-to ne… v-vždyť Jinki je s Taeminem a Minho s Kibumem," vykoktal ze sebe, zrudl a podíval se stranou.
,,Hm, to možná, ale Jonghyun zas tak zadaný není," mrkl šibalsky Suho a Baekhyun by se v tu chvíli nejraději propadl do země.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama