I... Lost

20. března 2018 v 20:17 | Kazumi
Pro moji nejlepší a drahou TaeHee k jejím krásným narozeninám! ♥ Užij si to! ^^


Pár: 2Tae (YoungMin, BaeTae)
Vedlejší páry: 2Hyun & OnHo
Pohledy: 3. osoba
Varování: Není
Crossover: SHINee & BigBang


Rodinné výlety. Pro někoho jsou zábavné, pro někoho jsou nudné a pro jiné jsou tím nejlepším zážitkem, který kdy zažil. Taemin, bylo mu šestnáct let, se spolu se svými rodiči, kteří ho adoptovali jako pětiletého, a jeho starším bráškou vydal do dalekého Japonska. Dobře, nebylo to tak daleko. Rodina byla šťastná, v Japonsku obdivovali všechno. Nádherné památky, navštívili i známá místa, kde se vytváří světoznámé anime. Taemin měl možnost se vyfotit s několika atrapami jeho oblíbených hrdinů a byl i v jednom z domů hrůzy. Ačkoliv jeho o tři roky starší hyung, Jonghyun, málem strachy zešílel, protože on je zkrátka už od přírody bojácný. Minnie naopak z toho domu měl radost, ale i přesto, že se svému bráškovi smál, objímal ho a byli tu samozřejmě i jejich oba appas, kteří svého druhého syna, který byl taktéž adoptovaný, ochránili.
Ano, Taemin byl adoptovaný dvěma muži a jemu to bylo vlastně i jedno. On je miloval, měl je rád, jako by byli jeho vlastní, ačkoliv se při vzpomínce na své vlastní rodiče vždy chvěl. Neměl na své dětství ani trochu dobré vzpomínky. Raději potřásl hlavou vždy, pokud si na ně vzpomněl, protože nyní měl své nejlepší rodiče na světě! A samozřejmě brášku!
Po pár dnech strávených v Japonsku a v japonské přírodě se rodina rozhodla, že se vrátí zpět domů. Všichni si důkladně sbalili své věci a vyrazili na letiště, kde bez problémů prošli všemi kontrolami, které nebyly nijak těžké, a brzy čekali jen na chvíli, kdy již budou moci nastoupit do letadla, které bohužel mělo menší zpoždění.
,,Prosíme cestující linky AIRSK 325, aby se odebrali do letadla na jejich sedadla!" ozvalo se najednou ze všech stran a většina cestujících začala proudit do odletových chodeb.
Oba kluci a rodiče se postavili a vyrazili do odletové haly. Jonghyun byl na svém mobilu a hbitě textoval se svým přítelem, který byl samozřejmě před jeho appas utajený.
,,Minho appa, Jinki appa, já si jenom odskočím, mohu?" ozval se najednou hlásek nejmladšího člena rodiny, kdy se Jinki na mladšího podíval.
,,Dobře, Minnie, ale buď v letadle, co možná nejdříve, ano?" usmál se Jinki a pohladil černovláska po hlavě.
,,Jasně appa, neboj," usmál se, vlepil appovi pusu a odběhl při cestě, kdy zbylí tři členové se šli posadit na svá sedadla v letadle.
Jonghyun měl sedět spolu s Taeminem na pravé straně za svými rodiči u okénka, jelikož mu tak bylo lépe a mohl se i vyspat, protože jinak skoro nikdy neusnul. V jeho ruce měl stále mobil a psal si se svojí tajnou láskou, kdy se Jinki a Minho ze předních sedačky otočili na svého syna a mrkli na sebe.
,,Jongie, nechtěl bys už ten mobil odložit? Ona počká," zasmál se Jinki a mladší chlapec zvedl pohled od mobilu, kdy zrudnul.
,,K-kdo ona? Já si… já si s nikým nepíšu…" zakoktal se a schoval mobil do kapsy, který zase cinkl.
,,Vážně ne?" zazubil se Minho appa, kdy Jongie zbrkle zavrtěl hlavou.
,,Dobře, jak myslíš," zasmál se Jinki a trochu nervózně se podíval na sedadlo, kde měl sedět Minnie.
,,On přijde," usmál se Minho a pohladil Jinkiho po stehně, kdy on zamrkal, ale kývl, kdy se otočil a oba dva se zabrali do živé konverzace mezi sebou.
Jonghyun si odlehčeně oddechl. Rozhodně nechtěl, aby jeho appas přišli na vztah mezi ním a Baekhyunem… hnědovláskem, který vypadá jako štěně… ne, on je spíše hotové kotě. Jongie měl zamilovaný výraz, opřel si hlavu o okénko, kdy si zapl pásy a zavřel oči, kdy mu hlavou běhaly obrázky ze chvil, které strávil se svým milovaným.

~~~

Mezitím Taemin šel na záchod a pak se vydal zpět letištní chodbou tam, kde mělo být jeho letadlo. Zahnul doleva a vesměs si nevšímal lidí. Šel s hlavou sklopenou a podíval se na svoji letenku. Díky tomu věděl, na jakou sedačku se má posadit. Překvapilo ho, že ještě v letadle nejsou jeho appas a hyung, ale pomyslel si, že jsou třeba na prohlídce letadla, jako obvykle bývají.

~~~

A pak… vzletělo jedno letadlo… a chvilku po něm i druhé. Jinki, který konečně spořádal jedno kuře, se podíval za sebe, aby zkontroloval oba syny, ale vedle Jonghyuna spatřil jen prázdné sedadlo!
,,Hyunnie, kde je Minnie?" zeptal se hnědovláska, který sebou trhl a podíval se na svého appu, ale pak na prázdné místo vedle sebe.
,,Uhm… já… já nevím… on sem ani nepřišel!" vyhrkl a vyskočil na nohy.
,,To je divné… Minho!" Jinki strčil do spícího Minha, který vytřeštil oči a vyletěl do sedu.
,,Co se stalo?! Sebral ti někdo kuře?!" vyhrkl a vypadal, že by nejraději toho dotyčného zmlátil.
,,Taeminnie… on tu není Minho!" Jinki si skousl ret a Minho vykulil oči a podíval se na prázdné sedadlo.
,,Musíme ho najít!" řekl Minho rázně a on i Jinki šli prohledat celé letadlo, které bylo ve vzduchu.
Jonghyun se k nim přidal. Bál se o svého brášku, ale dozvěděli se jen to, že jejich milovaný Minnie ani nenastoupil do letadla…

~~~

Taemin sebou trhl, když letadlo vzletělo, protože se mu skutečně povedlo usnout. Podíval se vedle sebe, kde našel jen... co? Nechápal to. Měl přeci sedět s Jonghyunem! Místo něj seděl na sedadle mladík, možná stejného věku jako Hyunnie. Ale... pořád to Hyunnie nebyl! Taemin vytřeštil oči a podíval se na sedadla vepředu.
,,Stalo se ti něco?" ozval se najednou jemný a krásný hlas vedle něj, kdy on se leknutím napřímil a podíval se vedle sebe.
Vlastně mu Taemin vůbec nerozuměl, protože mluvil čínsky, sice Minnie měl hodiny čínštiny ve škole, zas takhle daleko se ale nedostali!
,,Uhm... já... já... co? Nerozumím..." vykoktal ze sebe černovlásek korejsky, kdy ten druhý se rozzářil.
,,Oh, tak také Korejec! Ptal jsem se, jestli se ti něco stalo, vypadal jsi, jako bys spatřil ducha... je něco, jak bych ti mohl pomoct? Vzpomněl sis na nějakou věc, co jsi ztratil?" usmál se mile mladík.
,,Kam tohle letadlo letí? Asi ano..." skousl si Minnie ret a kývl.
,,Tohle je přímý spoj do Číny přece... tak, co se ztratilo?" usmál se.
Čína?! Taemin vykulil oči a nadechl se zhluboka. Čína. On je bez pasu, bez věcí... počkat! Má přeci mobil! Ovšem který Taemin nemohl použít.
,,Já..." vydechl Minnie a dal si hlavu do dlaní.
,,Cože?" vydechl kluk vedle něj překvapeně.
,,No... já jsem se ztratil..." špitl Minnie.
,,Kam jsi měl letět?" zeptal se ho druhý klidně.
,,Do Busanu... s rodinou... musel jsem si odskočit..." skousl si Taemin ret a zachvěl se.
,,A pak, když ses vracel, tak jsi místo po modré, šel po červené... ty troubo, máš u sebe něco?" usmál se kluk mile.
Taemin se na něj překvapeně podíval. Pořád se tak usmíval a ani se nesmál jeho hlouposti.
,,Mobil..." kývl.
,,Dobře... jak se jmenuješ? Já jsem Dong Young Bae... ale můžeš mi říkat i Taeyangu," zazubil se Bae a nabídl Minovi ruku.
,,Já... Taemin..." pousmál se a přijal jeho ruku, kdy si oba potřásli.
,,Nemusíš se obávat, že bych byl vrah nebo tak... jsem student a teď letím z Japonska, byl jsem tu u rodičů... je mi dvacet let a v Číně studuji, původem jsem z Koreje, ale přestěhovali jsme se, rodiče za prací a já pak za školou," usmál se Young.
,,Aha... mně je šestnáct a... no... žiju s dvěma appas a bráchou... já i on jsme z domova... on tedy Hyunnie není můj pravý brácha... ale appas nás vzali oba dva, jeho dřív a mě později… jsem jim za to vděčný," zamrkal Taemin očima a sklopil zrak.
Nikdy neříkal na potkání věci, co mu byly moc osobní. A teď najednou tady hnedle řekne úplně cizímu člověku skoro svůj příběh. Myslel si, že se třeba Taeyang začne smát, nebo že k němu bude cítit odpor, ale… nic takového se nestalo. Ucítil na svém rameni ruku.
,,Je to pěkné, že tě oba appas vzali… spousta dětí je v domově do té doby, než dovrší šestnácti a potom, pokud je nepotká štěstí, skončí na ulici…" usmál se Bae a Taemin se na něj překvapeně podíval, kdy zamrkal očima, ale nakonec se usmál.
,,Děkuju… oni… jsou opravdu úžasní… jen jsem jednou musel i s bráchou změnit školu… dělali mezi námi a jimi strašné rozdíly," povzdechl si Minnie a opřel se o opěradlo sedadla.
,,Přitom jste oba dva normální kluci… rozumím… lidi si nevybereš, ale stačí, když je budeš mít na háku a užívat si svůj život, protože ten je tvůj a ne jejich," zazubil se Bae a Taemin kývl.
,,To máš… pravdu… nikdy jsem nepotkal takového člověka, jako jsi ty, pokud nebudu počítat brášku a jeho…" Tae se zarazil a odkašlal si, kdy se usmál.
,,Jeho… má přítele?" zazubil se Taeyang a rozcuchal Taeminovi vlasy, který vyšpulil rty.
,,Jo, ale nechce to ještě nikomu říct, dokonce ani appas to nevadí," zasmál se mladší, kdy Taeyang se také zasmál a protáhl se.
,,To tak bývá… nejdříve je zpovědní vrba brácha a pak teprve rodiče," zasmál se Taeyang.
,,Nejspíše ano!" zasmál se Minnie a nějakou dobu ti dva spolu zvesela mluvili, dokonce dostali i jídlo a celkově jejich cesta probíhala v klidu, až na překvapení na začátku.

~~~

Jakmile letadlo s neúplnou rodinou přistálo na letišti v Busanu, Jinki i Minho začali volat na všechna možná místa. Jenže o Minniem nebylo ani slechu ani vidu. Jonghyun hlídal zavazadla a skousával si ret, kdy se rozhlížel kolem sebe, když seděl sám na lavičce před letištní halou. Nepočítal čas, nevěděl, kolik hodin uběhlo, ale konečně se dostal i s appas domů, kteří jen trnuli hrůzou a znovu obvolávali všechny kontakty. Hyunnie si psal s Baekhyunem, kdy mu najednou začal zvonit mobil a na displeji bylo jméno.. Taemin! Okamžitě to zvedl.
,,Taeminnie! Bráško! Kde jsi?! Hledáme tě celou dobu!" vyhrkl Jonghyun hned.
,,Ahoj, klid bráško, jsem v Číně, omylem jsem si spletl spoj… jsem v pořádku a s někým, kdo mi pomůže a nechá mě u něj, abych měl kde přespat… mohl bys mi dát prosím appas? Já se jim nemohu dovolat, mají obsazená čísla," vydechl Minnie.
,,To proto, že tě hledají po všech čertech Minnie!" zabrblal Jonghyun, ale běžel za appas a dal jim svůj mobil, kdy oba dva se málem o ten mobil poprali.
,,Hlavně mi ho nerozbijte!" zabrblal Jonghyun, ale zasmál se a sledoval je, jak Jinki appa pláče a Minho appa se snaží s Minniem domluvit.
Jonghyun se šklebil celou dobu, co oba appas mluvili. Byl rád, že je jejich Minnie v pořádku. Tedy, řekl to a také tak zněl. Jen mu pořád nebylo jasné, proč říkal jeho. U něj. Doufal, že není Taemin u nějakého úchyla. Z mobilu se ozval po chvilce i cizí hlas, ale Jonghyun moc nevnímal, až po chvilce, kdy mu Minho appa podával mobil, sebou trhl, protože mu mobil vyzváněl.
,,Volá ti tvoje zlatíčko," mrkl na něj Minho appa, protože samozřejmě na displeji bylo napsáno My love ♥!
Jonghyun zrudl, vzal rychle mobil a utíkal se zamknout do pokoje, kdy se Jinki podíval překvapeně na Minha, který se zazubil.
,,Náš nejstarší je zamilovaný až po uši…" zasmál se a chytil Jinkiho kolem pasu a otřel mu slzy.
,,Myslíš… do toho, co byl s ním na tapetě?" zamrkal Jinki překvapeně očima.
,,Ano lásko… přesně ten," zasmál se Minho a věnoval své lásce dlouhý nekonečný polibek, protože to oba dva potřebovali nejvíce, jelikož měli dost stresu. Hlavní ale je, že si pro svého mladšího milovaného Minnieho poletí během několika dní!

~~~

Když Taeyang a Taemin vystupovali z letadla, Taeminovi se zamotaly nohy a s výjekem padal k zemi, ale nestačil dopadnout, jelikož ho zachytily dvě silné paže.
,,Měl bys dávat pozor na cestu," usmál se Taeyang, kdy nyní měl nos blízko k obličeji mladšího chlapce, který se začervenal.
,,Uhm… promiň… já… zamotaly se mi nohy," zamrkal a pousmál se, kdy se Taeyang zasmál.
,,A to jsi nic nepil, tak pojď, vezmu tě do taxíku, jen co si vezmu zavazadlo, a můžeme rovnou zavolat vašim, určitě už jsou v Koreji a při nejlepším tě hledají po celé zemi a burcují policii," zazubil se Bae, kdy Tae zamrkal očima, ale kývl a postavil se na nohy, kdy následoval Taeyanga do letištní haly.
Brzy konečně opustili letiště a seděli v taxíku, kdy Minnie volal spolu se svými appas a samozřejmě musel také Tayeang něco říct, aby jeho appas neměli starosti, že je s nějakým únoscem nebo někým, kdo by ho hned za rohem znásilnil! Při té představě si Minnie skousl ret, ale odhodil tyto myšlenky stranou, protože Taeyang byl milý, hodný a… mohl říct, že od chvíle, co se s ním v letadle seznámil, se s ním dost sblížil, ačkoliv… se potkali spolu poprvé. Sdíleli společné zájmy. Taeyang rád tančil a zpíval, stejně jako Minnie, a tak si po telefonátu začali zpívat, aniž by to nějak vadilo taxikáři. Ten naopak měl radost z obou chlapců, dokonce se jich zeptal, jestli nejsou spolu v nějaké skupině!
Taemin se smál, ale brzy oba dva vystoupili u Baeho mrakodrapu, kdy oba mladíci vyjeli do dvacátého patra a Minnie se mohl jít umýt a dostal i čisté oblečení, které mu bylo trochu velké. Společně s Taeyangem zažili další legraci u chystání večeře, která byla trochu pozdní, ale ani jednomu z nich to nevadilo. Bae nemohl od Taemina odtrhnout oči. Přišlo mu, že ho ten černovlásek k sobě svazuje neviditelnými nitěmi. Navíc s ním bude Minnie ještě pár dní!
,,Děje… se něco?" zeptal se Minnie a skousl si ret, kdy tím kompletně Baeho vyvedl z rovnováhy.
,,Uhm… já… já… přemýšlel jsem jen… máš… krásné… rty…" Taeyang kompletně zrudl a začal si v hlavě nadávat za to, jakou blbost právě nyní řekl.
,,Uhm…" Taemin zrudl a skousával si rty, kdy nevěděl, co má dělat.
Zavládlo napětí, skoro jako by se oba dva báli udělat ten zásadní pohyb. Políbení? Polibek? Ani jednomu to slovo nic neříkalo, avšak Minnie věděl, jak se líbá. Přeci viděl svého brášku a appas mockrát, ne? Nadechl se a rozhodl se pro odvážný čin!
Taeyang sledoval, jak se Taemin zvedl ze židle, posadil se na jeho klín a obmotal ruce kolem jeho krku, kdy zamrkal očima.
,,Já…" začal Taeyang.
,,Myslíš na to… co já… že?" špitl Taemin a zamrkal očima, kdy Taeyang se na něj nechápavě podíval. Nechápal, jak na stejnou věc mohou oba myslet ve stejný čas. Jeho tok myšlenek byl ale zastaven dvěma teplými polštářky, dvěma okvětními lístky růží…
Rty. Jeho rty… Taeminovy rty byly tak… nádherně čisté, měkké a hebké a on chtěl víc. Jeho srdce se roztlouklo a on věděl, že našel někoho, s kým bude chtít strávit zbytek svého života.
The end ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taehee Taehee | 20. března 2018 v 20:35 | Reagovat

Omg na to prostě miluju, Taeyang je okouzlující jako vždy a Minnie prostě Minnie 😍

2 Kazumi Kazumi | Web | 20. března 2018 v 20:51 | Reagovat

[1]: A to jsem něco s ním psala poprvé :D :D Jsem ráda, že se líbí! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama