SHINee FF

24. června 2017 v 16:19 | Kazumi
Všechny rozepsané, dokončené, ale také příběhy, na které se můžete těšit! Budou většinou z prostředí mimo SHINee - ale párkrát se přeci jen nějaké to SHINee prostředí taky objeví!


~ DOKONČENO ~Výsledek obrázku pro black and white photo


~ ROZEPSANÉ ~


~ Coming soon ~

Co se může stát, když zjistíte, že vám někdo v metru ukradl peněženku zrovna ve chvíli, kdy je u vás revizor a navíc pohledný revizor, který nerad dává pokuty lidem, kteří jsou dle něj neprávem nařčeni z přestupku? Jak se spletou životy kluků, kterým osud nikdy moc nepřál? Brzy se to již dozvíte!

Zatím třetí příběh ze SHINee prostředí... jak jinak JongHo :D A co víc říct, bude to doba, kdy jsou kluci na TOKYO DOME 2016, blonďáček Jongie si tam přivezl spoustu energie a Minho... svoji tajnou... lásku...


Další příběh s nadpřirozenem a tentokrát s upíry, vampýry, vlkodlaky a JongTae k tomu :D je, na co se těšit!


Pokračování STILLE ORGEL! V druhém díle dojde k rozdělení cesty kluků, půjde tu o peníze a hlavně... Půjde tu o život!


Další OnHyun příběh! Jo, já tyhle dva prostě žeru! :D Ale ne... teď už vážně... Na světě je spousta lidí, kteří se mohou trápit tak moc, že se rozhodnou skončit se životem. Ale, co když je někdo, kdo nad tím jen přemýšlí, ale nechce to udělat, nechce spáchat sebevraždu jen proto, že nechce udělat ostatním kolem sebe radost. A pak jednoho dne narazí na někoho, kdo je pro něj tím andělem, který ho vysvobodí... konečně najde smysl ve svém již tak zkaženém životě...


Tak, nejen OnHyun, ale konečně i další JongTae! Mezi korejským podsvětím a spravedlností panuje již od počátků jistá tichá válka. Co se stane, když se mladý blonďáček dostane do společnosti gangů, kteří vládnou podsvětí? A co když ti z podsvětí začnou tušit, že mají mezi sebou policejního špicla? Vše již brzy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama