At the right time...

26. června 2017 v 6:00 | Kazumi |  At the right time...
Další příběhovka alá OnHyun je tady! Bude tu menší drama a... dva pohledy... jedním z nich je pohled Jinkiho a druhý je Jonghyuna... Ale teď se nabízí otázka... budou se moci někdy ti dva vůbec setkat? A proč by se nesetkali? Podrobnosti se dozvíte níže!

Celá Jižní Korea je uprostřed občanské války, lidé bojují proti sobě a jen někteří přežívají vyvražďování obyvatel ve vesnicích. To přežívají jen děti, které mohou být použity jako další pomocné síly kdekoliv, kde se jen barbarům zamane. V jedné takové vesnici žije rodina Choiových se dvěma syny, ale... vesnici nedaleko Soulu jednoho dne napadne právě jedna barbarská skupina, která bere všechny živé děti do otroctví nebo plní zakázky svých klientů. Jedna taková zakázka na pořadu dne je! Mají sehnat chlapce, kterému je kolem patnácti let, je hnědovlasý a má plno síly, aby mohl snášet rány, ale také ponižování a psychické týrání. A právě jednoho takového chlapce najdou...

Postavy:
Lee Jinki - doktor, který zachraňuje přeživší ve vesnicích, většinou je on ten, kdo přijde do vyrabované vesnice první. Občas se mu "poštěstí" a cestu mu zkříží barbaři, proto je bez váhání zabíjí. Nikdy nedá ránu bez svých zbraní. Hledá hlavně děti, které se stačily schovat nebo je tam ti barbaři nechali se zraněními, z kterých by se nemohly děti dostat, ale Jinki je nejlepší doktor!
Kim Kibum a Lee Taemin - oba kluci jsou vojáci, tvrdí hoši, i když jejich postava a samotný obličej nenapovídá tomu, že by tito dva byli schopní vraždit - tedy, chránit zemi! Ale opak je pravdou, tito dva kluci bývají většinou po boku Jinkiho, nebo mu jsou v patách. Oba mají své vlastní oddíly, které spolu spolupracují.
Choi Jonghyun - chlapec, kterému je 16 let a žije spokojený život ve vesnici se svými rodiči a mladším bráškou. Je to veselý kluk s velkým srdcem, neublížil by ani mouše, miluje svoji rodinu a dal by za ni život. Jeho srdíčko je velice citlivé, ale jeho sebevědomí a samotné srdce pevné.
Choi Minho - o šest let mladší bráška Hyuna, je to celkem veselý kluk, ale od chvíle, co mu zabijí rodiče a odvedou mu brášku, stěží se dokáže smát. Ještě pořádně nepoznal svět a jeho špatnosti, před kterými ho rodiče chránili.
~
A již brzy se můžete těši na první kapitolu, kde to všechno vypukne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama