Merry Christmas! - Úvod do děje

24. prosince 2016 v 12:00 | Kazumi |  Merry Christmas
Přesouváme se mimo SHINee dění. V příběhu se objevuje všech 5 kluků ze skupiny, ale není to příběh, kde by všichni byli ve skupině :D Příběh se totiž odvíjí trochu jinak... Nacházíme se v Soulu v období Vánoc. Je 24. prosince a většina rodin se připravuje k zasednutí ke štědrovečerní večeři, ale jedna osůbka to štěstí nemá. Je jí Kim Jonghyun, který už měsíc žije na ulici... Nikdo mu nechce pomoct, ale na Štědrý den se přeci dějí zázraky, no ne? Myslím si, že není třeba zde psát celkový obsah příběhu, protože by to nebylo to pravé překvapení. Mohu vám jen říct, že vám přeji Šťastné a nádherné Vánoce a všechno nejlepší do nového roku!


Ráda bych zmínila, že tento příběh je také věnován osůbce, kterou mám ráda ^^ Tae, sice tady nebudu psát pohledy Taemina, budou zde naprosto jiné pohledy, ale tento příběh je i vánočním dárkem ode mě pro tebe ^^ Veselé Vánoce ~

V příběhu mají kluci rozdílné podoby, nejedná se o podoby z jednoho roku, ale rozsahu těch několika let, vybrala jsem pro mě ty nejhezčí :D Nebo nejsympatičtější.


Kim Jonghyun

Hyun, neměl to v životě nikdy moc dobré, jeho rodina se rozvedla a jeho matka žila s přítelem. Hyun zůstal s matkou a sestrou, ale jednoho dne se v jejich domě stalo neštěstí a on skončil bez pomoci na mizině. Jeho otec se mu vůbec neozval, stejně tak zbytek rodiny. Jongie dřív chodil na soukromou školu hudby, hraje na klavír, kytaru, rád zpívá, nádherně maluje a uměl se usmívat, ale to všechno zmizelo po velkém neštěstí. Více se o něm dozvíte v samostném příběhu, jelikož je Jonghyun jednou z hlavních postav. Jonghyunovi v příběhu je dvacet let.


Choi Minho

Há, jste překvapení? Ano?! Já doufám, že jo :D No, druhá hlavní postava je Minho, ale jestli ty dva dám dohromady, nebo z toho bude úplně jiný příběh.. to se nechte překvapit, ale budu psát ještě pohled Minha. Tudíž něco krátce o něm. Minhovi je devatenáct let, je tedy o rok mladší, než Jonghyun. Minho studuje na psychologické akademii v Soulu. Na akademii, kde kromě psychologie, jsou také jiné obory, kam dochází jeho dva nejlepší kamarádi a jeho bráška. Jeho nejlepší kamarádi jsou Onew a Key. Minhovou pravou rukou v jeho rošťárnách je jeho bráška, který je jen o rok mladší... Taemin!


Lee Jinki

Kluci mu říkají Onew, protože je to pro ně jako přezdívka. Onew si na to zvykl a nevadí mu to. Miluje fotografování, rád zpívá a hraje na kytaru. Je mu dvacet let, ale stále je starší, než Jongie, protože ten je v červnu, ale Jinki v únoru. Jeho rodina bydlí v Americe, ale on se rozhodl, že zůstane ve své rodné zemi, protože nechtěl opouštět své přátele a navíc tu má i rozdělanou školu. Studuje umění. Krom toho, že tu chtěl zůstat kvůli kamarádům, rozhodl se zůstat i kvůli svému příteli...Kim Kibum

Key, jak mu kluci říkají, je z bohatší rodiny, která se rozhodla, že za své peníze odjede do Japonska. Při cestě chytili zákeřnou chorobu, která je upoutala v Japonsku do izolace a Kibum za nimi může dojíždět jen jednou ročně, kdy může s nimi komunikovat jen přes speciální stěnu. Velice rád tráví svůj čas s Minhem, Onewem i Taeminem, protože jsou to všichni nejlepší kamarádi. Keyovi je stejně jako Minhovi devatenáct a Key je o měsíc starší, než Minho. Byl to právě Kibum, kterého napadlo, že by si mohli pořídit vlastní dům, protože internát byl pro ně celkem nevyhovující. V domě jim nic nechybí, každý má své soukromí a přispívají si na život společně. Kibum studuje práva na stejné škole, jako jsou všichni kluci samozřejmě.Choi Taemin

Osmnáctiletý, nejmladší člen naší skupiny, která bez sebe nedá ani ránu. Nejraději ze všeho má tanec a zpěv. Hraje nádherně na klavír a chodí spolu s Onewem na stejný obor, akorát Onew chodí o dva ročníky výš. Minnie je ve škole průměrně oblíbený, ale učí se velmi dobře. Je to brácha Minha, který se o svého mladšího brášku rád stará, protože jejich rodiče jsou na misi v Africe. Oba kluci si myslí, že se jejich rodiče už nikdy nevrátí, protože se jim dlouho neozvali. Nevlastní matka oba nemá moc ráda, Minho si to občas bere někdy až moc k srdci, ale je rád, že má Taemina, protože by nerad byl sám. Minnie si z toho nic nedělá, je veselý a nedává na sobě poznat, že by byl nějak smutný..

To by bylo vše, co byste mohli tak vědět k začátku ^^ Užijte si to ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama